Технології промислового
водоочищення

Механічна фільтрація

Головна | Технології | Механічна фільтрація

Механічна фільтрація

Механічна фільтрація води – це очищення води від нерозчинних частинок шляхом фізичного відділення їх від води. Механічний фільтр очищає воду від таких забруднень як пісок, мул, каламутність, окалина, і інші суспензії, що надходять з вихідною водою.

 

Механічне очищення може бути, як окремим, самостійним типом очищення, так і попереднім етапом фільтрації перед наступними стадіями очищення води.

Існує кілька типів механічних фільтрів:

 • 1

  Картриджні фільтри. Являють собою колбу в який вставляється картридж. Після використання ресурсу картриджа, він викидається і замінюється новим

 • 2

  Промивні дискові і сітчасті фільтри. В даному випадку роль фільтруючого елемента виконує сітка або комплект дисків, які необхідно час від часу промивати. Існують сітчасті і дискові фільтра з ручною, напівавтоматичною і автоматичною промивкою.

 • 3

  Мішкові фільтри. Складається з корпусу, зазвичай, виготовленого з нержавіючої сталі, в який встановлюється мішок з пористої поліпропіленової тканини.

 • 4

  Механічні фільтри колонного типу. Виглядають як великий балон, в який засипане завантаження (може бути різне, залежно від типу забруднення і необхідного рейтингу фільтрації), а зверху на балон, встановлюється клапан управління. Клапан управління буває ручним і автоматичним.

  Так само всі механічні фільтри відрізняються по рейтингу фільтрації, який може бути від 500 до 1 мікрона. «Рейтинг фільтрації» або «Мікронаж» картриджа – означає, що цей картридж буде затримувати всі частинки, розмір яких не перевищує заявлений мікронаж. Наприклад, якщо картридж 100 мікрон, то він буде затримувати всі забруднення крупніше 100 мкм.

Продуктивність таких фільтрів може бути від мінімальних, придатних для квартир і до сотень кубів на годину, які здатні очистити воду для цілого міста.

Якщо вам необхідний механічний фільтр – ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями. Вони допоможуть підібрати найоптимальніший варіант для вашого завдання.

Просто телефонуйте за номером 044 228 90 50 ,або залишайте заявку на дзвінок і наш фахівець допоможе підібрати фільтр, відповідно до ваших вимог.


Зворотний дзвінок

Заповніть поля нижче і ми зв'яжемося з Вами!

Ми зв'яжемося з вами протягом 20 хвилин, і проконсультуємо!

Зворотний дзвінок

Заповніть поля нижче і ми зв'яжемося з Вами!

Ми зв'яжемося з вами протягом 20 хвилин, і проконсультуємо!

Оставить заявку

Заповніть поля нижче і ми зв'яжемося з Вами!

Ми зв'яжемося з вами протягом 20 хвилин, і проконсультуємо!

Спасибі за Вашу заявку!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!