Технології промислового
водоочищення

Виробництво для розливу та продажу води

Головна | Рішення | Для розливу води

Виробництво для розливу та продажу води

Виробництво води для розливу – це складний технологічний процес, в процесі якого вода проходить декілька стадій очищення, щоб досягти рівня придатною для пиття. Тут мається на увазі і фізико-хімічна та мікробіологічна очистка води.

 

Все обладнання підбирається технологами, в залежності від:

 

 • аналізу вхідної води,
 • необхідної продуктивності,
 • бажаного складу готової води.

В даному випадку, якщо джерело води водопровід – очищення такої води спрощується і рішення оптимізується, так як вона вже попередньо підготовлена на муніципальних станціях, має більш-менш зрозумілі і стабільні фізико-хімічні показники, які не коливаються, в залежності від сезону.

 

Від правильного підбору обладнання залежить безпека води, її смакові якості, а відповідно задоволеність клієнтів і успішність і репутація бізнесу.

Виробництво води включає в себе такі основні етапи очищення:

 • 1

  Механічна фільтрація. З води видаляються нерозчинні домішки, такі як мул, іржа, окалина, пісок, глина тощо.

 • 2

  Пом’якшення води. Це важливий етап, оскільки дозволяє не тільки знизити жорсткість води, але за рахунок цього і продовжити термін служби основних модулів очищення, мембранних елементів. Солі жорсткості відкладаються на полотні мембранних елементів і виводять їх з ладу. Реалізація цього етапу може бути, як за допомогою фільтра-пом’якшувач, так і станції дозування антискаланта.

  Також на цьому етапі є можливість видалення заліза, марганцю, амонію і органіки, при необхідності, за рахунок завантаження в балон для фільтрації комплексного фільтруючого матеріалу.

 • 3

  Видалення з води хлору та хлорорганічних сполук. Цей етап полягає в очищенні води на вугільних фільтрах. Крім видалення сторонніх запахів, фільтр видаляє хлор, який роз’їдає полотно мембранних елементів.

 • 4

  Система зворотного осмосу. Це основний етап очищення води, «серце» системи, який дозволяє очистити воду від усіх домішок, в тому числі від бактерій, вірусів, цист і регулювати вміст солей у воді. Ступінь очищення до 99,8%.

  Так само на цьому етапі, за бажанням, можлива установка нанофільтраційних мембран, які мають селективність по солям на 40, 70 та 90%. При цьому всі інші забруднення видаляються на 100%, а солі на 40,70 і 90%, в залежності від мембрани. Перевагою даних мембран є те, що немає необхідності встановлювати блок мінералізації, якщо ви збираєтеся розливати один вид води. Вода після таких мембран вже буде зі збалансованим сольовим складом.

 • 5

  Мінералізація води і корекція рН. Даний етап дозволяє наситити воду корисними для організму мінералами, а також підняти рівень рН. Реалізація можлива за рахунок фільтра-мінералізатора, в який засипаний природний матеріал кальцит, або ж за допомогою станції дозування готових розчинів мінералів.

 • 6

  Ультрафіолетове знезараження. Зазвичай після попередніх етапів очищена вода подається в харчові накопичувальні ємності, для того, щоб забезпечити запас води. Так як в процесі цього відбувається «розрив струменя», ємність не герметична і вода контактує з повітрям, з якого можуть потрапляти різні забруднення. Завжди, для забезпечення мікробіологічної безпеки, після ємності і насосної станції подачі чистої води, встановлюється спеціальна установка – лампа ультрафіолетового знезараження. Випромінювання ультрафіолетового лампи, з довжиною хвилі 254 нм, вбиває бактерії і віруси, за рахунок руйнування зв’язків в їх ДНК.

 • 7

  Вугільний постфільтр. Завершальний етап очищення води. Після ємності вода може набувати сторонні запахи, присмаки. Цей етап очищення води відповідає саме за видалення сторонніх запахів, присмаків і колір води після ємності.

Додатково можливо встановлювати закупорювальні столи, лінії автоматичного розливу і установку миття та дезінфекції бутлів.

Після установки системи і запуску ми надаємо повний пакет документів, який містить:

 • паспорт на кожен блок очищення;

 • інструкції з експлуатації обладнання;

 • технологічний регламент виробництва;

 • технічні умови на обладнання і готовий продукт;

 • висновок державно санітарно-епідеміологічної служби.

Наша компанія виконує повний спектр послуг від аналізу води, проектування, індивідуального підбору обладнання до запуску системи роботи і сервісного обслуговування.

Консультацію і попередній розрахунок ви можете отримати прямо зараз, подзвонивши за номером 044 228 90 50 або залишивши заявку на зворотний дзвінок, абсолютно безкоштовно.


Зворотний дзвінок

Заповніть поля нижче і ми зв'яжемося з Вами!

Ми зв'яжемося з вами протягом 20 хвилин, і проконсультуємо!

Зворотний дзвінок

Заповніть поля нижче і ми зв'яжемося з Вами!

Ми зв'яжемося з вами протягом 20 хвилин, і проконсультуємо!

Оставить заявку

Заповніть поля нижче і ми зв'яжемося з Вами!

Ми зв'яжемося з вами протягом 20 хвилин, і проконсультуємо!

Спасибі за Вашу заявку!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!